ZBOŽÍ V AKCI

Cena 2 990 Kč
dostupný :-)
Cena 4 838 Kč
dostupný :-)
Cena 2 915 Kč
dostupný :-)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 4 582 Kč
dostupný :-)
Cena 2 690 Kč
dostupný :-)

Úvod » Nábytek » Křesla » Elektrická masážní křesla

Elektrická masážní křesla

V této sekci nebylo nalezeno žádné zboží.


 

Kupte si pěkné a pohodlné masážní křeslo

Pokud hledáte maximální relaxaci, masážní křeslo se určitě stane Vaším oblíbeným kusem nábytku. Masážní křeslo pro Váš domov? To téměř zní jako luxusní zboží, které nemusíte nutně kupovat. Můžete si představit velkou, objemnou židli s mnoha tlačítky a méně stylovým vzhledem. S námi však najdete velký výběr elektrických masážních křesel, které stojí málo a navíc zabírají málo místa. Měkké polstrování je potaženo (umělou) kůží nebo tkaninou a poskytuje maximální relaxaci. Křesla jsou vybavena praktickým dálkovým ovládáním, můžete si vybrat svůj oblíbený masážní program a relaxace může začít!

 


Výběr správného masážního křesla

Vyberte si elektrické masážní křeslo, které vyhovuje vašim přáním a potřebám. Kromě masážních křesel s různými masážními body a intenzitami jsou k dispozici také masážní křesla s vestavěnou funkcí topení, která může být prospěšná, protože teplo rozpouští napětí ve svalech, ale i křeče. Masážní křeslo by mělo být v každém případě zvláště pohodlné. Například hloubka sedadla je důležitým aspektem, který by měl být vzat v úvahu při nákupu.

Masáže křesla jsou k dispozici v různých provedeních. U nás najdete masážní křesla s područkami, polohovatelná i křesla s podnožkami zvlášť

MjdmN